به چند دلیل ممکن است نتوانید سریع احساس آرامش را در خود برقرار سازید:

1)ممکن است با اولین گام که برای حفظ آرامش بر میدارید،موفق نشوید و نتوانید خود را تسکین دهید.

2)شاید تنش هایی که در وجودتان شکل گرفته اند بسیار شدید هستند و شما نمی توانید در مدت زمان کوتاهی به مقابله با استرس درونی تان بپردازید و آرامش را در وجودتان برقرار سازید.

3)شاید لازم است قبل از اینکه به استراحت بپردازید،کمی با خود تمرین کنید و با تلقین نمودن این نکته که شما فردی آرام هستید و در حالت طبیعی به سر می برید،خود را تسکین دهید.

4)شاید مساله ی مهمی،ذهن شما را به خود مشغول کرده است و در صدد یافتن راهی هستید که به هدفتان دست یابید.به همین دلیل نمی توانید به راحتی به تسکین    روحیه تان بپردازید یا اینکه به برقراری آرامش فکر کنید.

آری،راه دستیابی به آرامش ساده است،آیا لذت بخش نیست که شما نیز کمی به حفظ آرامش خود اهمیت بدهید؟

/ 3 نظر / 8 بازدید
آشنا

با سلام راستش من هر وقت به شما مشاورا پناه میارم ...ناامید برمی یگردم ... یه اشکال بزرگ تو نظام آموزشی شما وجود داره این که همیشه از باید ها حرف می زنید ...باید هایی که خودمونم می دونیم باید باشن ولی مشکل این نیست ...مشکل اینه که ما نمی تونیم اینا باشیم ...یا این کارا رو انجام بدیم..........مثلا مشکل آدم های افسرده ناراحتی نیست بلکه به نظر من مشکل این دسته از آدم ها مجبور شدن تو زندگیه ولی کسی دربارش حرف نمی زنه ...لطفا پاسخ بدین...چرا هیچ وقت از ریشه ها حرفی نمی زنید...پس به چه درد می خورید....

حميد خانعلي

با سلام مطالب سايت شما را خواندم، بسيار جذاب بود،برايتان آرزوي پيشرفت مي كنم.

آشنا

با سلام .من مراجع شما نیستم و اصلا شما رو نمی شناسم ...فکر نمی کنم نیازی باشه خودمو معرفی کنم....تمام حرف من این بود که وقتی فردی به مشاور مراجعه می کنه به دنبال راه حل می گرده نه صرفا شخصی برای درد ودل کردن ًَُ...(امید وارم متوجه بشید ) مخاطب من فقط شخص شما نیست منظورم تمام مشاورانه .می بخشید صریح بیان کردم...وقصد جسارت به شخص[گل] شما رو نداشتم ...