مشاوره خانواده

انسان سالم،بی مسئله نیست...

رازهایی درباره زنان،که آقایان از آن بی خبرند:

 

١-یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد.به زبان آوردن دوستت دارم موجب میشود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند.

٢-یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار ، عشق میورزد.

٣-زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم میکند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش میدارد ، به آن زن اجازه میدهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است.

۴-وقتی زنی عاشق میشود ، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر میرسد.

۵-نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می بخشاید.

۶-یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود.

٧-پیش از اینکه زنی قادر به احساس عمیق برقراری رابطه جسمانی باشد ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارد.

٨-زنان ابتدا کیمیای روح و عاطفه را احساس میکنند و بعد به کیمیای جسم پی میبرند.

٩-هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است.

١٠-هنگامیکه زنی بداند فقط اوست که راه به قلب شریک زندگیش دارد ، در عرش سیر خواهد کرد.


١١-یک زن هرگز مشکلاتش را دسته بندی نمیکند ، در صورتی که زمانی که غمگین و ناراحت باشد ، تمامی مشکلاتش از کوچک و بزرگ به دلش هجوم میآورند.

١٢-یک زن هنگامی سکوت میکند که دردهای نهفته در دلش بسیار عمیق است و یا اینکه به مرد مقابلش آنقدر اعتماد ندارد که سخن دل با او بگوید.

١٣-وقتی مردی با دلسوزی و توجه به مشکلات زن گوش میسپارد و از ارائه راه حل میپرهیزد ، احساس عشق و بلوغ را در او دو چندان میکند.

١۴-مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان میدهند.دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش میباشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد.

١۵-هنگامیکه اظهارات و اعمال زنی بیهوده تلقی میگردد ، او برای مطرح شدن شروع به ابراز نظریات مخالف و عدم توافق میکند.

١۶-به جرات میتوان گفت به جز در موارد انگشت شماری ، هیچ چیز بیش از سخن گفتن بر علیه یک زن به او آسیب نمی رساند.

١٧-زن درست مثل یک موج است ، به هنگامیکه عشق در قلبش به ظهور می نشیند ، اعتماد به نفسش در حرکتی مواج به اوج میرسد.

١٨-هنگامیکه موج احساسات یک زن به اوج میرسد ، به هیچ عنوان محدودیتی در ارائه عشق نمیبیند.

١٩-مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری میکند.

٢٠-این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد ، به هیچ عنوان تقصیری را به گردن نمیگیرد.

٢١-وقتی زنی از موضوعی میرنجد ، مرد باید ضمن همدردی با او نشان دهد که برای غم او نگران است ، سپس سکوت اختیار کند تا آن زن بتواند احساس همدردی اش را حس کند.

٢٢-دردناک ترین مسائل برای بعضی از زنان ، عدم پذیرش ، قضاوت نادرست و ترک شدن است ، چراکه امکان دارد این باورها در عمق ضمیر ناخودآگاهشان آنان را به سوی این تصور نادرست سوق دهد که لیاقتشان بیش از این نیست.

٢٣-ماهیت یک زن ، درخواست تایید امور است.

٢۴-در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد ، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک میکند ، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمیدهد.ولی در این زمان احساس میکند که مرد به او احترام نمیگذارد.

٢۵-بسیاری از زنان به این علت که نمیخواهند کسی ایشان را نیازمند بداند ، نیازهایشان را انکار میکنند.

٢۶-حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته هایش برآورده نخواهند شد ، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی ، اشتباه بزرگی است.

٢٧-یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها و تمایلات خود را بدون نکوهش و یا تزلزل ابراز دارد و این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

٢٨-امروزه بسیاری از زنان از اینکه عشق میورزند ، اما در عوض چیزی دریافت نمیکنند ، رنج میکشند ، آنان به دنبال وقفه ای میگردند تا در این زمان تنها به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند.

٢٩-یک زن جوان در اوج جوانی مایل است برای برآوردن تمایلات شریک زندگیش خودش را فدا کند.

٣٠-یک زن بطور ذاتی از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است .اما وقتی آن زن لبخند میزند ، لبخندش به این معنا نیست که در اوج شادابی و خوشحالی قرار دارد.

٣١-همیشه زنان به همان اندازه ای که در توان دارند.بخشش میکنند و در این زمان به خاطر میآورند هنگامیکه آنان به بخشش نیاز داشتند ، تا حدودی کمتر از این اندازه ، به ایشان بخشیده شده است.

٣٢-اغلب زنان با آنچه همسرشان میخواهد به راحتی موافقت میکنند ، اما این کار به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان میخواهند.

٣٣-یک زن ، هرگز به کارهای خودش و همسرش امتیاز نمیدهد ، بلکه شوهرش را آزاد میگذارد و تصور میکند او نیز به همین ترتبیب آزادش گذاشته است.

٣۴-وقتی زنی به ثبت امتیازات میپردازد ، ممکن است موضوع بسیار کوچکی در نظرش به اندازه امری بسیار بزرگ به شمار آید.پس امکان دارد یک شاخه گل سرخ بتواند برای شما امتیازات فراوانی به همراه داشته باشد.


٣۵-لحظاتی که مرد ، دستهای زنی را در دست میگیرد و او را لمس میکند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق میورزد.

+   مشاوره خانواده ; ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٢٦

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir